> PRACA > Poznań

HR System Support Specialist z j. angielskim w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zadania: Zapewnienie wsparcia technicznego dla pracowników grupy Wsparcie procesów takich jak: zarządzanie żądaniami usług, zarządzanie wnioskami o zmiany, zarządzanie incydentami dla wszystkich systemów i narzędzi HR Nadzorowanie aktualności systemów HR Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Zainteresowanie aplikacjami systemowymi Umiejętność wytłumaczenia problemów systemowych Komunikatywność i cierpliwość Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Elastyczne godziny pracy Międzynarodowe środowisko pracy Program kafeteryjny Dofinansowanie do nauki języków 15 % zniżki na produkty naszego klienta Możliwość pracy home office - 3x w miesiącu Oferta dotyczy pracy stałej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: HR System Support Specialist z j. angielskim
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj